محرمانگی و حفظ اسرار

مجریان رویداد با اطلاع و آگاهی از قوانین جاری کشور به‏ خصوص ماده ۶۴۸ قانون مجازات اسلامی و مواد 64، ۶۵ ‌و 75 قانون تجارت الکترونیکی، حداکثر تلاش در حراست و حفاظت از اطلاعات تجاری شرکت‏ کنندگان در رویداد را خواهند کرد. با این اوصاف، ضمن اعلان انعقاد قرارداد محرمانگی و حفظ اسرار با کلیه ‏ی اعضای کمیته علمی و داوران طرح‏های تجاری ارسال شده به دبیرخانه‏ ی رویداد، ضروری است تا مخاطبین محترم نکات زیر را مورد ملاحظه و توجه قرار دهند:

  1. استفاده از اطلاعات ارائه ‌شده، صرفاً در راستای ارزیابی طرح مربوطه توسط کمیته داوران و به‏ منظور ارائه به سرمایه‏ گذاران یا صنایع مرتبط صورت خواهد پذیرفت.
  2. به‌منظور ایجاد امنیت حداکثری در حفاظت از حقوق مالکیت فکری متقاضیان شرکت در رویداد، ضروری است تا نامبردگان ضمن ارائه داده‏ها و اطلاعاتی که می‏تواند منجر به رقابت ‏پذیری طرح گردد، از ارائه هرگونه اطلاعات دیگر که جزو اسرار تجاری محسوب می‏شود خودداری نمایند.
  3. درصورتی که هریک از طرح‏های منتخب رویداد موفق به جلب نظر صاحبان صنعت و سرمایه و در ادامه، منجر به برگزاری جلسات مشترک و مذاکرات B2B زیر نظر اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران شوند، عقد قرارداد محرمانگی و حفظ اسرار تجاری میان ذی‏نفعان صورت خواهد گرفت.
  4. ثبت ‏نام در رویداد و ارسال طرح تجاری جهت مشارکت در فرایند ارزیابی طرح به‏ منزله‏ ی آگاهی از مفاد اشاره ‏شده بوده و مالکین ایده، دانش فنی یا محصول، همزمان با ثبت ‏نام موافقت خود را با ارزیابی علمی و فنی طرح‏های ارائه شده و داوری آنها، اعلام می‏کنند.

برگزارکنندگان